Sherifi për Krasniqin: Besoj fuqishëm në fitoren e tij edhe në përballjen e radhës - Bota Sot
Sherifi për Krasniqin: Besoj fuqishëm në fitoren e tij edhe në përballjen e radhës

Aktuale

Sherifi për Krasniqin: Besoj fuqishëm në fitoren e tij edhe në përballjen e radhës

Nga: A.SH Më: 20 korrik 2019 Në ora: 17:14
Bilall Sherifi, Jakup Krasniqi dhe Fatmir Limaj

Deputeti i NISMAs, Bilall Sherifi, ka reaguar në lidhje me ftesën për Jakup Krasniqin nga Gjykata Speciale duke thënë se Krasniqi ishte fitimtar në të gjitha përballjet e deritashme dhe se do të fitoj edhe në përballjen e radhës.

Postimi në Facebook:

Fitimtar në të gjitha përballjet e deritashme!
Besoj fuqishëm në fitoren e tij edhe në përballjen e radhës!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...