U ftua nga Gjykata Speciale, ja çfarë bën Jakup Krasniqi - Bota Sot
U ftua nga Gjykata Speciale, ja çfarë bën Jakup Krasniqi

Aktuale

U ftua nga Gjykata Speciale, ja çfarë bën Jakup Krasniqi

Nga: A.M. Më: 20 korrik 2019 Në ora: 17:20
Jakup Krasniqi

Ish zëdhënësi i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Jakup Krasniqi ka bërë të ditur se është ftuar sot nga Gjykata Speciale.

Përkundër kësaj, Krasniqi të shtunën e ka kaluar duke tek Gryka e Kaçanikut, së bashku me aktivistët e Nismës, si dhe me udhëheqësit e kësaj partie.

Shefi i Grupit Parlamentar të Nismës, Bilall Sherifi, ka dal në mbështetje të Krasniqit duke shkruar në Facebook, se “besoj fuqishëm në fitoren e tij edhe në përballjen e radhës!”

“Fitimtar në të gjitha përballjet e deritashme!

Besoj fuqishëm në fitoren e tij edhe në përballjen e radhës!”, ka shkruar Sherfi në Facebook.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat