Ky është reagimi i vajzës së Jakup Krasniqit: S'ka gjykatë që... - Bota Sot
Ky është reagimi i vajzës së Jakup Krasniqit: S'ka gjykatë që...

Aktuale

Ky është reagimi i vajzës së Jakup Krasniqit: S'ka gjykatë që...

Nga: H.O. Më: 20 korrik 2019 Në ora: 18:21
Jakup dhe Gresa Krasniqi

Edhe vajza e Jakup Krasniqit, Gresa ka reaguar pasi babai i saj është ftuar nga Gjykata Speciale. Ajo përmes një postimi në rrjetet sociale shkruan se ‘s’ka gjykatë që mund të njollos luftën e pastër të UÇK-së dhe s’ka njeri që mund të njollos shpirtin tënd të pastër”.

Postimi i plotë:

Ska gjykatë që mund të njollos luftën e pastër të UCK-së dhe ska njeri që mund të njollos shpirtin tënd të pastër.

Të dua kshtu, të buzëqeshur e plot jetë️ •

Jakup Krasniqi, anëtar i SHP të UÇK-së dhe zëdhënës i tij.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...