Burjani: Në duart e popullit është e ardhmja e vendit - Bota Sot
Burjani: Në duart e popullit është e ardhmja e vendit

Aktuale

Burjani: Në duart e popullit është e ardhmja e vendit

Nga: A.SH Më: 21 korrik 2019 Në ora: 00:19
Blerim Burjani

Njoëhsi i çështjeve politike dhe juridike ne vend, Blerim Burjani përmes një postimi ka shkruar se, e ardhmja e shtetit është në duar të popullit.

Postimi në Facebook:

Populli le te zgjedhe ose te votoje parti te re ose keto qe jane ne kuvend aktual?

Nese percaktohet per te votuar PDK ,LDK,VV dhe copeza politike NISMA a AAK atehere eshte percaktuar per ikje dhe izolim te shteti.Ne duart e popullit eshte e ardhmja?Zgjedhe e merr!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat