Skandaloze: Albin Kurti dhe Kadri Veseli në koalicion? - Bota Sot
Skandaloze: Albin Kurti dhe Kadri Veseli në koalicion?

Aktuale

Skandaloze: Albin Kurti dhe Kadri Veseli në koalicion?

Nga: V.R Më: 21 korrik 2019 Në ora: 16:59
Albin Kurti Kadri Veseli

Të parit në Vetëvendosje, Albin Kurtit, i është kërkuar hapur që të bëj një koalicion me PDK-në nëse do që të shkojë mbarë gjithçka, përndryshe me LDK-në, do të stagnoj situata përsëri, shkruan “Bota sot”.

Kërkesën e hapur e ka shfaqur artisti dhe publicisti, Dardan Islami, nëpërmjet një postimi në Facebook.

Postimi plotë i tij:

Leter e hapur Albin Kurtit!

Qe do me kry pune, bonu me PDK, qe do mu vertajt nalte e poshte bonu me Isen!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat