Haziri: Kosova para zgjedhjeve, partiqkat tona a thua kanë qëllim që ta bëjnë shtetin apo ta vazhdojnë kapjen - Bota Sot
Haziri: Kosova para zgjedhjeve, partiqkat tona a thua kanë qëllim që ta bëjnë shtetin apo ta vazhdojnë kapjen

Aktuale

Haziri: Kosova para zgjedhjeve, partiqkat tona a thua kanë qëllim që ta bëjnë shtetin apo ta vazhdojnë kapjen

Nga: A.SH Më: 21 korrik 2019 Në ora: 18:12
Ismet Haziri

Analisti Ismet Haziri përmes një postimi në Facebook ka shkruar se tash jemi para zgjedhjeve te jashtëzakonshme duke bërë thirrje që të mos votohen ata që i shuan shpresat për një Kosovë të barabartë për të gjithë, të mos votojnë që Kosova të mos bëhet shtet funksional.

Postimi në Facebook:

Kosova Para Zgjedhjeve Të Jashtëzakonshme !
Motivacioni mendohet se është forca që nis dhe vazhdon të drejtohet drejt një qëllimi. E partiqkat e Kosovës a thua kanë qëllim që ta bëjnë shtetin apo ta vazhdojnë kapjen.
.Nëse votojmë për të vjetrit në kohë të re,sërish jemi në motivacion që ka për qëllim vazhdimin e kapjes së shtetit.
. Mos i votoni ata që i shuan ëndërrta për një Kosovë që të jetë vendi i shanseve të barabarta për të gjithë.
.Mos i votoni ata që u bënë milioner nga pasuria e popullit.
.Mos votoni që Kosova të mos behët shtet funksional.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat