Jakup Krasniqi, shpërfill thirrjen e Gjykatës Speciale, shkon i buzëqeshur në dasëm - Bota Sot
Jakup Krasniqi, shpërfill thirrjen e Gjykatës Speciale, shkon i buzëqeshur në dasëm

Aktuale

Jakup Krasniqi, shpërfill thirrjen e Gjykatës Speciale, shkon i buzëqeshur në dasëm

Nga: V.R Më: 21 korrik 2019 Në ora: 21:31
Jakup Krasniqi

Anëtari i Nismës SocialeDemokrate, Jakup Krasniqi, duke se për pak çaste ka lënë anash “stresin” nga thirrja për t’u paraqitur në Hagë, gjegjësisht në dhomat e specializuara të Gjykatës Speciale, shkruan “Bota sot”.

Ai, i veshur me kollare, krejtësisht i qetë duke afër familjarëve të tij, të cilët kanë zgjedh ahengun për ta përkrahur familjarin e tyre.

“As një gjykatë nuk mundet me ja u ul vlerat kombëtare njerzore morale patriotike dhe atëdhetare i nderuar Z. Jakup krasniqi. Populli i Kosovës dhe ai mbar shqiptar e din që jeni i paster si loti. Respekt z. Kryetar”, shkruan tek fotoja.

Image
 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...