Paçarizi: Nëse nuk kemi parti dhe opozitë për të dërguar vendi në zgjedhje, babadimri sjell zarfin - Bota Sot
Paçarizi: Nëse nuk kemi parti dhe opozitë për të dërguar vendi në zgjedhje, babadimri sjell zarfin

Aktuale

Paçarizi: Nëse nuk kemi parti dhe opozitë për të dërguar vendi në zgjedhje, babadimri sjell zarfin

Nga: A.SH Më: 21 korrik 2019 Në ora: 21:31
Rrahman Paqarizi

Profesori universitar Rrahman Paçarizi përmes një postimi në Facebook ka shkruar se nëse nuk reagojnë partitë politike javën që vjen, atëherë babadimri do të sjell zarfin.

Postimi në Facebook

Neser z. Haradinaj pritet t'ia dorezoje zyrtarisht doreheqjen presidentit Thaçi.
Pastaj, gjate javes do te shohim nese kemi parti politike apo nuk kemi, kemi opozite apo nuk kemi per ta çu vendin ne zgjedhje.
Nese jo, Babadimri sjell zarfin...

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat