Haradinaj falënderon të gjithë: Tregun për njohje, e jo ndarjen e Kosovës e as Dodik Republikë në Kosovë - Bota Sot
Haradinaj falënderon të gjithë: Tregun për njohje, e jo ndarjen e Kosovës e as Dodik Republikë në Kosovë

Aktuale

Haradinaj falënderon të gjithë: Tregun për njohje, e jo ndarjen e Kosovës e as Dodik Republikë në Kosovë

Nga: A.SH Më: 22 korrik 2019 Në ora: 11:15
Ramush Haradinaj

Kryeministri i dorëhequr, Ramush Haradinaj ka falënderuar të gjithë ata që e përkrahën dhe nuk e kanë lënë vetëm asnjeherë.

Postimi në Facebook:

Faleminderit të gjithëve. Jeni shumë që më përkrahët këto ditë. Nuk jam ndier vetëm asnjëherë!
Tregun për njohje, e jo ndarjen e Kosovës e as Dodik Republikë në Kosovë!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat