Çitaku: Do të jemi gjithmonë mirënjohës dhe falënderues ndaj senatorit Dole - Bota Sot
Çitaku: Do të jemi gjithmonë mirënjohës dhe falënderues ndaj senatorit Dole

Aktuale

Çitaku: Do të jemi gjithmonë mirënjohës dhe falënderues ndaj senatorit Dole

Më: 22 korrik 2019 Në ora: 17:22
Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku

Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku, ka uruar Senatorin amerikan Bob Dole në ditëlindjen e tij të 96-të.

Në urimin e saj Çitaku shprehu falënderime për kontributin e Senatorit për lirinë dhe pavarësinë e Kosovës.

“Ne do të jemi gjithmonë mirënjohës dhe falënderues ndaj jush”, ka shkruaj ajo në Facebook.

 

Happy birthday Senator Dole! We will forever be grateful and thankful to you. #Kosovo #USA

Posted by Vlora Citaku on Monday, July 22, 2019

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...