Lutfi Haziri: Kjo qeveri do të mbahet mend vetëm për një vendim - Bota Sot
Lutfi Haziri: Kjo qeveri do të mbahet mend vetëm për një vendim

Aktuale

Lutfi Haziri: Kjo qeveri do të mbahet mend vetëm për një vendim

Më: 22 korrik 2019 Në ora: 23:47
Lutfi Haziri

Kryetari i Komunës së Gjilanit, dhe njëkohësisht nënkryetar i LDK’së, Lutfi Haziri është i ftuar në emisionin DPT te Fidani në T7.

Ai ka folur për zhvillimet e fundit në skenën politike në Kosovë duke drejtuar akuza ndaj qeverisë së koalicionit PAN.

“Kjo qeveri do të mbahet mend vetëm një vendim”, ka thënë Haziri.

“Qeveria PAN do të mbahet mend vetëm për dorëheqjen e kryeministrit”. Tutje Haziri ka shtuar se vendi po shkon drejt zgjedhjeve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat