Komisioni interviston dy zyrtarë të tjerë të Telekomit - Bota Sot
Komisioni interviston dy zyrtarë të tjerë të Telekomit

Aktuale

Komisioni interviston dy zyrtarë të tjerë të Telekomit

Më: 23 korrik 2019 Në ora: 07:03
Komisioni Hetimor Parlamentar

Komisioni Hetimor Parlamentar në lidhje me gjendjen në PTK dhe Vala sot do të mbajë mbledhjen e radhës.

Në rend dite janë intervistat e dy prej zyrtarëve të lartë të Telekomit të Kosovës.

Fillimisht është paraparë intervistimi i Sebaudin Ramaxhiku, i cili është zyrtar ligjor në Telekom.

Pastaj, intervistimi i Arben Halili, shef i kontabilitetit në Departamentin e Financave në Telekom.

Mbledhja e këtij komisioni mbahet prej orës 10:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat