Intervistohen zyrtarët e PTK-së nga Komisioni hetimor parlamentar - Bota Sot
Intervistohen zyrtarët e PTK-së nga Komisioni hetimor parlamentar

Aktuale

Intervistohen zyrtarët e PTK-së nga Komisioni hetimor parlamentar

Më: 23 korrik 2019 Në ora: 10:08
Foto

Në Kuvendin e Kosovës sot mbahet mbledhja e radhës e Komisionit hetimor parlamentar në lidhje me gjendjen në PTK dhe Vala.

Sot do të intervistohet Sebaudin Ramaxhiku, Zyrtar Ligjor në Telekomin e Kosovës sh.a, si dhe Arben Hlili, Shef i Kontabilitetit Departamenti i Financave në Telekomin e Kosovës sh.a,.

Deri më tani dhjetëra zyrtarë janë intervistuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat