Time Kadrijaj për Haradinaj: Të presim fitimtar - Bota Sot
Time Kadrijaj për Haradinaj: Të presim fitimtar

Aktuale

Time Kadrijaj për Haradinaj: Të presim fitimtar

Nga: A.SH Më: 23 korrik 2019 Në ora: 11:09
Ramush Haradinaj dhe Time Kadrijaj

Deputetja e AAK-së, Time Kadrijaj, përmes një postimi në Facebook ka thënë se nisja për në Hagë e Haradinaj, një rrugë e vështirë dhe e montuar pasi nuk bëri kompromise dhe nuk e lejoi ndarjen e Kosovës.

Postimi në Facebook:

Edhe një here Komandant u nise nē rrugën e vështirē e tē montuar me të vetmen arsye se nuk bëre kompromise.
Nuk lejove ndarjen E Kosovēs, Dodik Republiken dhe nuk e hoqe taksēn deri nē njohje tē Republikēs sē Kosovēs.
Krenar me ju Ramush Haradinaj,
Si nē gjdo betejē qē dole fitimtar edhe tash tē presim fitimtarē!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat