Kuvendi nesër hap dyert për mërgimtarët - Bota Sot
Kuvendi nesër hap dyert për mërgimtarët

Aktuale

Kuvendi nesër hap dyert për mërgimtarët

Më: 23 korrik 2019 Në ora: 21:43
Foto ilustrim

Nesër dhe mbasnesër, Kuvendi i Kosovës i hap dyert për bashkatdhetarët që janë të interesuar të e vizitojnë.

Kuvendi i Kosovës ka lëshuar një komunikatë zyrtare rreth kësaj teme.

Kjo është komunikata e plotë:

Të mërkurën dhe të enjten, përkatësisht më 24 dhe 25 korrik 2019, Kuvendi i Republikës së Kosovës organizon aktivitetin tradicional, “Bashkatdhetarët në Kuvend” dhe hap dyert për të gjithë bashkatdhetarët.

Të gjithë bashkatdhetarët të cilët dëshirojnë ta vizitojnë Kuvendin e Kosovës dhe të takohen me deputetë, janë të mirëpritur dhe ftohen t’i bashkëngjiten këtij aktiviteti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...