Avokati i Mustafës tregon nëse ai u shtrua në spital në Gjermani - Bota Sot
Avokati i Mustafës tregon nëse ai u shtrua në spital në Gjermani

Aktuale

Avokati i Mustafës tregon nëse ai u shtrua në spital në Gjermani

Nga: G.B Më: 29 korrik 2019 Në ora: 22:29
Isa Mustafa

Në media sot është publikuar lajmi se kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa i është rënduar gjendja shëndetësore dhe është shtruar në spital në Gjermani.

Por, këtë e ka mohuar avokati i tij, Besnik Berisha përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, përcjell Bota sot.

Ai ka thënë se ky lajm i publikuar s’ka lidhje me të vërtetën.

Postimi i tij i plotë në Facebook:

A eshte 1 Prilli, a kaq keq ia paska huq ky gazetari, nuk po mund ta di, por ajo qe e di eshte se kjo s'ka lidhje me te verteten!

Mire eshte mos me keqinformu, edhe nese i kane pagu!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...