Deputetja e LDK-së pas zgjedhjes së Mustafës: Sot është fundi i PAN-it - Bota Sot
Deputetja e LDK-së pas zgjedhjes së Mustafës: Sot është fundi i PAN-it

Aktuale

Deputetja e LDK-së pas zgjedhjes së Mustafës: Sot është fundi i PAN-it

Nga: G.B Më: 3 gusht 2019 Në ora: 11:59
Kuvendi Zgjedhor i LDK-së

Deputetja Hykmete Bajrami ka uruar Isa Mustafën për zgjedhjen e tij si kryetar i LDK-së, përcjell Bota sot.

Përmes një postimi në llogarinë e saj në Facebook, ajo ka thënë se sot është fundi i PAN-it, fundi i partive që zhvatën Kosovën me keqqeverisje, krim e korrupsion.

Postimi i saj i plotë në Facebook:

Urime qytetarë, urime Kosovë, urime LDK për Kryetarin Isa Mustafa
Lidhja Demokratike e Kosovës dëshmoi pjekuri, maturi, fuqizim dhe fitore me zgjedhjen e Isa Mustafës edhe për një mandat në krye të Lidhjes Demokratike të Kosovës.
Lidhja Demokratike e Kosovës edhe sot iu dha shembull gjithë partive tjera.
Sot është fundi i PAN-it, fundi i partive që zhvatën Kosovën me keqqeverisje, krim e korrupsion.
Urime!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...