Kajtazi: Është trishtuese se si Serbia e kthej Kosovën në çështje të pazgjidhur ndërkombëtare - Bota Sot
Kajtazi: Është trishtuese se si Serbia e kthej Kosovën në çështje të pazgjidhur ndërkombëtare

Aktuale

Kajtazi: Është trishtuese se si Serbia e kthej Kosovën në çështje të pazgjidhur ndërkombëtare

Nga: D.RR Më: 10 gusht 2019 Në ora: 17:28
Fadil Kajtazi

Eksperti i sigurisë, Fadil Kajtazi, përmes një postimi në Facebook ka thënë se është trishtuese se si Serbia ka arritur ta kthej Kosovën në çështje të pazgjidhur ndërkombëtare, 20 vjet pas çlirimit të saj.

Ai thotë se Serbia arriti ta bëjë këtë përmes politikanëve të shitur.

“Eshte trishtuese se si Serbia permes politikaneve te shitur ja doli qe pas 20 viteve çlirim, dhe pas shpalljes se pavaresise ta kthej Kosoven ne çeshtje te pazgjidhur nderkombetare !?”, ka shkruar Kajtazi në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...