Ilir Gashi betohet si anëtar i KQZ-së nga PDK-ja - Bota Sot
Ilir Gashi betohet si anëtar i KQZ-së nga PDK-ja

Aktuale

Ilir Gashi betohet si anëtar i KQZ-së nga PDK-ja

Më: 10 gusht 2019 Në ora: 19:07
Hashim Thaçi, Ilir Gashi dhe Valdete Daka

Partia Demokratike e Kosovës do të përfaqësohet në KQZ me Ilir Gashin.

   

Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në Facebook, vetë Gashi, shkruan lajmi.net.

Ai ka thënë se është nder për të që është propozuar nga kryetari i partisë, Kadri Veseli.

Ky është postimi i tij në Facebook:

Nder dhe privilegj, që me propozim të Kryetarit Z. Kadri Veseli, bëra betimin si anëtar i KQZ-së, para Presidentit të Republikës së Kosovës,
Z. Hashim Thaçi!
Betohem!.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...