Ambasadori amerikan me mesazh urimi për Kurban Bajramin - Bota Sot
Ambasadori amerikan me mesazh urimi për Kurban Bajramin

Aktuale

Ambasadori amerikan me mesazh urimi për Kurban Bajramin

Më: 11 gusht 2019 Në ora: 08:44
Philip Kosnett

Ambasadori i SHBA-së në Kosovë Philip Kosnett, ka uruar festën e Kurban Bajramit.

Ai përmes një postimi në Twitter ka uruar paqe dhe lumturi për njerëzit në Kosovë dhe gjithë botën.

“Me Fat Kurban Bajrami, duke uruar një festë të lumtur dhe paqësore për të gjithë që festojnë në Kosovë dhe në mbarë botën”, ka shkruar ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...