Zyra e Kryeministrit dhe Parlamenti Studentor nënshkruajnë marrëveshje bashkëpunimi - Bota Sot
Zyra e Kryeministrit dhe Parlamenti Studentor nënshkruajnë marrëveshje bashkëpunimi

Aktuale

Zyra e Kryeministrit dhe Parlamenti Studentor nënshkruajnë marrëveshje bashkëpunimi

Më: 12 gusht 2019 Në ora: 07:32
Ramush Haradinaj

Sot është dita Botërore e Rinisë.

E për ndër të kësaj ditë Zyra e Kryeministrit dhe Parlamenti Studentor i Universitetit të Prishtinës do të nënshkruajnë marrëveshje bashkëpunimi lidhur me nevojat e studentëve dhe aktivitetet e tyre.

Marrëveshja do të nënshkruhet në ndërtesën e Qeverisë së Kosovës më fillim nga ora 10:30.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...