Qesharake: Krye të korruptuarit bëjnë be ta luftojnë korrupsionin - Bota Sot
Qesharake: Krye të korruptuarit bëjnë be ta luftojnë korrupsionin

Aktuale

Qesharake: Krye të korruptuarit bëjnë be ta luftojnë korrupsionin

Nga: V.R Më: 12 gusht 2019 Në ora: 19:09
Korrupsion

Ish-këshilltari i Presidentit Rugova, Muhamet Hamiti, nëpërmjet një deklarate ka thënë se krye të korruptuemit e Kosovës po bëjnë be se do ta luftojnë fytafyt korrupsionin.

Ai tha se njëkohësisht bajnë be dhe bëjnë korrupsion.

Postimi plotë:

BÉ E RRFÉ

Krye-të-korruptuemit e Kosovës po bajnë bé e rrfé se po e luftojnë e do ta luftojnë fytafyt korrupsionin.

Po bajnë bé e korrupsion në të njëjtën kohë.

Me të madhe po i bajnë të dyjat

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...