Haxhiu: PDK-ja po fundoset, Lëvizja Vetëvendosje shpresa e vetme - Bota Sot
Haxhiu: PDK-ja po fundoset, Lëvizja Vetëvendosje shpresa e vetme

Aktuale

Haxhiu: PDK-ja po fundoset, Lëvizja Vetëvendosje shpresa e vetme

Nga: V.R Më: 13 gusht 2019 Në ora: 16:49
Albulena Haxhiu

Kështu është shprehur në një deklaratë publike, deputetja nga radhët e Vetëvendosjes, Albulena Haxhiu, e cila ka thënë se këto janë shqelmat e fundit të PDK-së, ngasë është drejtë fundit.

Postimi saj i plotë:

PDK po fundoset politikisht andaj prej dhimbjes së madhe që i ka kapluar, po qesin shqelmat e fundit!

Lëvizja VETËVENDOSJE! është shpresa e vetme për vendin dhe qytetarët.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat