Paralajmërohet koalicioni i cili është tërmet për korrupsionin - Bota Sot
Paralajmërohet koalicioni i cili është tërmet për korrupsionin

Aktuale

Paralajmërohet koalicioni i cili është tërmet për korrupsionin

Nga: A.M. Më: 13 gusht 2019 Në ora: 19:36
Haki Abazi

Njohësi i çështjeve politike në vend, Haki Abazi, koalicionin e LDK-VV- Diaspora dhe qytetaret e ka quajtur trishtim për krimin, si dhe e sheh si tërmet për korrupsionin.

Ai përmes një postimi në Facebook, ka ngritur lartë këtë koalicion duke e thënë se “është kthimi i shpresës për dinjitet, është Rilindja e vërtet e Hasan Prishtinës, Bajram Currit, e Fan Nolit, Luigi Gurakuqit, vëllezërve Frasheri, është unifikimi dhe ngritja si feniks i vizionit të ndarë qëllimisht i Rugovës, Jasharit dhe Demaçit”.

Postimi i plotë:

Koalicioni LDK-VV- Diaspora dhe qytetaret eshte trishtimi për krimin, është termeti per korrupcioni, është fundi i pseudoanalizes, është rrenimi jovleres, është kthimi i shpreses për dinjitet, eshte Rilindja e vertet e Hasan Prishtinës, Bajram Currit, e Fan Nolit, Luigi Gurakuqit, vllezerve Frasheri, është unifikimi dhe ngritja si feniks i vizionit te ndare qellimisht i Rugoves, Jasharit dhe Demacit.

Nuk ka force qe e ndale ngritjen dhe Fitoren e vleres Shqiptare ne Kosove.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...