Deputetja e VV-së paralajmëron fundin e PDK-së - Bota Sot
Deputetja e VV-së paralajmëron fundin e PDK-së

Aktuale

Deputetja e VV-së paralajmëron fundin e PDK-së

Nga: A.M. Më: 14 gusht 2019 Në ora: 17:52
Arbërie Nagavci

“Dekada e gënjeshtrave” kështu e ka quajtur deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Arbërie Nagavci,  dekadën e fundit, kjo përshkak të qeverisjes së PDK-së.

Ajo përmes një postimi në Facebook, ka paralajmëruar fundin e tyre dhe se ka shkruar se sa herë e sa vite na kanë gënjyer, por që si kanë demantuar hapur, duke iu referuar demantit të fundit të bërë nga ambasadori britanik, Ruairi O’Connell, ndaj Dhurata Hoxhës, ministres së integrimeve.

Postimi i plotë:

Dekada e gënjeshtrave

Sa herë e sa vite na kanë gënjyer, por që si kanë demantuar hapur. Tashmë ju ka ardhur fundi.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat