Dalin fotot e para të Tomor Morinës pas lirimit nga burgu - Bota Sot
Dalin fotot e para të Tomor Morinës pas lirimit nga burgu

Aktuale

Dalin fotot e para të Tomor Morinës pas lirimit nga burgu

Nga: A.M. Më: 14 gusht 2019 Në ora: 20:07
Tomor Morina

Ish ushtari i Ushtrisë Çlirimtarë të Kosovës, Tomor Morina është liruar nga paraburgimi nga burgu i Shutkës.

Para se të nisej Tomori për Gjakovë,  deputeti i BDI-së Artan Grubi ka publikuar disa foto, ku ka treguar se e kanë përcjellur ish ushtarin e UÇK-së për Kosovë.

Postimi i plotë:

Tomor Morina i lirë dhe rrugës për Kosovë.

Në emër të Kryetarit Ahmeti, bashkë me nënkryetarët Duraku dhe Mexhiti, Blerim, Ejupin, Kreshnikin, Muharremin, Sadushin, uruam Tomorin pak çaste pas lirimit dhe e përcollëm për Kosovë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...