Paralajmëron profesori i njohur: PDK do të fshihet nga faqja e dheut - Bota Sot
Paralajmëron profesori i njohur: PDK do të fshihet nga faqja e dheut

Aktuale

Paralajmëron profesori i njohur: PDK do të fshihet nga faqja e dheut

Nga: N.H Më: 14 gusht 2019 Në ora: 21:34
Kadri Veseli

Edhe prof. dr. Binak Maxharraj e ka komentuar takimin ndërmjet Isa Mustafës dhe Albin Kurtit, përcjell “Bota sot”.

Ai thotë se Isa Mustafa më në fund i ka kuptuar dredhitë e subjektit të Kadri Veselit.

Ndërsa, mes të tjerave thekson se PDK do t’i duhet një kohë shumë e gjatë për tu kthyer përsëri ne brazdë nëse nuk shkatërrohet apo fshihet nga faqja e dheut.

Ja shkrimi i tij:

ISA MUSTAFA DHE ALBIN KURTI NE TE NJETËN BRAZDË.

Isa Mustafa si dukët më në fund e ka kuptu dredhitë e PDK,ka fillu me ra në brazdë.Brazdat qe do i qelë se bashku me Albin Kurtin do te jenë te gjata,shumë të gjata sa qe PDK do ti duhet një kohë shumë[ e gjatë për tu këthyer përseri ne brazdë nese nuk shkatrrohet apo fshihet nga faqëja e dheut me te gjithë turpin dhe dëmet qe ia solli Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat