Krasniqi: VV dhe LDK mund të bëjnë koalicion nga frika se do të humbin zgjedhjet - Bota Sot
Krasniqi: VV dhe LDK mund të bëjnë koalicion nga frika se do të humbin zgjedhjet

Aktuale

Krasniqi: VV dhe LDK mund të bëjnë koalicion nga frika se do të humbin zgjedhjet

Më: 14 gusht 2019 Në ora: 22:29
Memli Krasniqi

Memli Krasniqi ka thënë se LDK dhe Vetëvendosje mund të bëjnë koalicion parazgjedhor nga frika se mund t’i humbin zgjedhjet. Këto komente ai i ka bërë në emisionin Debat Plus të Tv Dukagjinit.

‘Vetëvendosja dhe LDK mund të bëjnë koalicion parazgjedhor nga frika se mund t’i humbin zgjedhjet. PDK do të shkojë e vetme në zgjedhje. Pas zgjedhjeve, PDK nuk ka vija të kuqe’, ka thënë Krasniqi.

Krasniqi në këtë emision ka folur për tema të ndryshme, si taksa dhe PDK-ja, dialogu, koalicionet e PDK’së dhe tema të tjera që lidhen me ketë parti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...