Deputetja e AAK-së për Kadri Veselin: Ec e bjeri në fije tash! - Bota Sot
Deputetja e AAK-së për Kadri Veselin: Ec e bjeri në fije tash!

Aktuale

Deputetja e AAK-së për Kadri Veselin: Ec e bjeri në fije tash!

Nga: A.M. Më: 15 gusht 2019 Në ora: 12:25
Time Kadrijaj

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Time Kadrijaj,  e ka të “vështirë” t`i bije në fije kryetarit të Kuvendit të Kosovës, njëherësh kryetar i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli.

Ajo përmes një postimi në Faccebook, ka komentuar deklaratat e Veselit për korrupsionin.

Postimi i plotë:

E pashë një deklarat të Veselit që do t’a lufton korrupsionin, por paska harru që është në Qeveri që 13 vjet dhe me plot afera korruptive.

Ec e bjeri në fije tash!  

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...