Zyrtari i AKR-së kalon në PDK

Aktuale

Zyrtari i AKR-së kalon në PDK

Më: 16 gusht 2019 Në ora: 16:15
AKR

Ish-kryetari i Degës së Aleancës Kosova e Re (AKR) në Skenderaj,  Musa Dervishaj, i është bashkuar PDK-së.

Lajmin e ka bërë me dije nëpërmjet llogarisë së vet në “Facebook”, kryetari i Degës së PDK-së në Skenderaj, Sami Lushtaku. “Mirësevjen, Musa Dervishaj!”, ka shkruar Lushtaku.

Musa Dervishaj, momentalisht është shef i kabinetit të ministrit të Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor (MMPH), Fatmir Matoshi.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat