Bashkë në një foto: Armiqtë e vjetër në rol të ri - Bota Sot
Bashkë në një foto: Armiqtë e vjetër në rol të ri

Aktuale

Bashkë në një foto: Armiqtë e vjetër në rol të ri

Nga: H.O. Më: 16 gusht 2019 Në ora: 19:22
Presidenti Hashim Thaçi dhe kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, sot në Rahovec

Ish pjesëtari i UÇK-së, Rexhep Rexhepi në një postim të tij në Facebook ka publikur foton e përbashkët të Presidentit Hashim Thaçi dhe kryeministrit në detyrë, Ramush Haradinaj, sot në Rahovec.

Ai i pëshkruan si armiqë të vjetër në një rol të ri.

Postimi i plotë:

Kjo eshte deshmia e asaj qe do te ndodhe keto dite.

"Armiqt" e vjeter ne rrol te ri.

Qelbesira qe kundermoni!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...