Kadrijaj e AAK-së: Sa për Isa Mustafën, kufirin e kishim në Vranjevc - Bota Sot
Kadrijaj e AAK-së: Sa për Isa Mustafën, kufirin e kishim në Vranjevc

Aktuale

Kadrijaj e AAK-së: Sa për Isa Mustafën, kufirin e kishim në Vranjevc

Më: 16 gusht 2019 Në ora: 20:05
Time Kadrijaj

Deputetja e AAK’së, Time Kadrijaj, ka reaguar në lidhje me deklaratën e kryetarit të LDK’ës, Isa Mustafa, i cili tha se Ramush Haradinaj i ka borxh Kosovës dhe se duhet t`ia kthejë Kosovës Çakorrin e Zhlebin.

Kadrijaj përmes një shkrimi në facebook ka thënë se Mustafa udhëhiqet nga teoria e akademisë serbe.

Tutje ajo thotë se po të varej nga Mustafa kurimi i Kosovës do të vinte në Vranjevc.

Më poshtë gjeni shkrimin e plotë të Kadriajt në Facebook:

“Isa Mustafa udhëhiqet nga teoria e akademisë serbe që 99 rrena bëjnë një e vërtetë. Sa për ty e do si ti e kishin pru kufinin në Vranjevc, por Kosova ka njerëz që e mbrojnë me çdo çmim shtetin tonë 100 për qind!”, ka shkruar ajo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...