Zeka: MTI po na armiqëson me Maqedoninë

Aktuale

Zeka: MTI po na armiqëson me Maqedoninë

Nga: A.SH Më: 17 gusht 2019 Në ora: 20:23
Milaim Zeka

Kryetari i Partisë Euroatlantike të Kosovës, Milaim Zeka, përmes Facebook ka reaguar duke thënë se, ministria e Tregtisë dhe Industrisë, po na armiqëson me Maqedoninë.

Ai ka cilësuar se kështu është kjo punë kur injorantët me mentalitet të lisave e fshisave po drejtojnë shtetin

Postimi në Facebook:

Na armiqesuan me boten euroatlantike, tash me Maqedonine

Kurr, ama kurr nuk kemi qene me te armiqesuar me boten euroatlantike, se sa keto vitet e fundit.
Sikur nuk po mjafton kjo, Ministria e Tregestise dhe Industrise, duke shitur patriotizem primitiv ballkanik, po na armiqeson me kete vend fqinje.

Keshtu e ka kjo pune kur injorantet me mentalitet te lisave e fshisave ta drejtojne shtetin...

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat