Rexhaj thotë se Kurti po “tubon” mbeturinat e partive tjera, ja si e quan anëtarin më të ri të VV-së

Aktuale

Rexhaj thotë se Kurti po “tubon” mbeturinat e partive tjera, ja si e quan anëtarin më të ri të VV-së

Nga: A.ZH Më: 18 gusht 2019 Në ora: 12:15
Sali Rexhaj

Anëtari i Partisë Parlamentare të viteve të 90-ta në Kosovë, Sali Rexhaj, ka kritikuar aderimet e reja në Lëvizjen Vetëvedosje.

Rexhaj në një postim në Facebook, ka thënë se kryetari i VV-së Albin Kurti, po “tubon mbeturinat e partive tjera”, përcjell Bota sot.

Anëtarin më të ri të Vetëvendosjes ish-ambasadorin Sabri Kiçmari, Rexhaj e ka quajtur diplomat të Klanit Pronto.

Reagimi i Rexhajt:

Al-Bini, po vazhdon me tubimin e mbeturinave te partive tjera.

Pas Labinote Demit, eksperte e Erdoganit, dhe Shpejtim Bulliqit ekspert per harta te thata, ne Vv paska aterruar edhe Sabri Kiçmari, diplomati i Klanit Pronto.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat