Koalicioni parazgjedhor AAK-PSD, Zaimi: Kush do fitojë, hileqari apo muskulozi - Bota Sot
Koalicioni parazgjedhor AAK-PSD, Zaimi: Kush do fitojë, hileqari apo muskulozi

Aktuale

Koalicioni parazgjedhor AAK-PSD, Zaimi: Kush do fitojë, hileqari apo muskulozi

Nga: A.SH Më: 18 gusht 2019 Në ora: 22:12
Arbër Zaimi

Nesër pritet të nënshkruhet koalicion parazgjedhor mes AAK-së dhe PSD-së dhe për këtë ka reaguar anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Arbër Zaimi, i cili përmes një postimi në Facebook ka thënë se, shpendistët po shkojnë te Rambo me idenë se Rambo s’ka tru, dhe mund t’ia përdorin votat.

Postimi në Facebook:

Këta shpendistët po shkojnë te Rambo me idenë se Rambo s’ka tru, dhe mund t’ia përdorin votat si Nisma dikur, e cila me 20.000 vota ia mori 6 deputetë AAK-së. Ndërsa Rambo i pranon me idenë se këta s’kanë as struktura e as muskuj për ta mbrojtur votën e vet nga vjedhjet e brendshme. Kush do fitojë në fund, hileqari apo muskulozi. Ta shohim. Vështirë e kanë dhe këta që bëjnë koalicione për ta siguruar vendin e tretë.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat