Haradinaj takon babain e heroit Ilir Konushevci - Bota Sot
Haradinaj takon babain e heroit Ilir Konushevci

Aktuale

Haradinaj takon babain e heroit Ilir Konushevci

Më: 19 gusht 2019 Në ora: 10:45
Haradinaj takon babain e heroit Ilir Konushevci

Kryeministri i dorëhequr, Ramush Haradinaj, ka pritur sot në zyrë Halit Konushevcin, babain e heroit Ilir Konushevci.

“Përherë kënaqësi të takoj bacën Halit, babain e heroit të Kosovës Ilir Konushevci, një prej figurave të shquara dhe prijësve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës”, ka shkruar ai në Facebook.

“Kosova sot dhe përgjithmonë do të dijë të çmojë madhështinë e veprës së bijve të saj, që ranë për ta nderuar kombin dhe Atdheun”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat