“Nxehet” Milaim Zeka, ja kënd e quan “burrec” - Bota Sot
“Nxehet” Milaim Zeka, ja kënd e quan “burrec”

Aktuale

“Nxehet” Milaim Zeka, ja kënd e quan “burrec”

Nga: A.Zh Më: 19 gusht 2019 Në ora: 15:12
Milaim Zeka

Deputeti i Kuvendit të Kosovës Milaim Zeka, ka reaguar pas lajmit se një shqiptar nga Kosova dyshohet të ketë vrarë ish-gruan dhe partnerin e saj në Gjermani.

Zeka në një postim në Facebook, burrin në fjalë e ka quajtur “burrec”, përcjell Bota sot.

Ai ka pyetur se a vritet nëna me bene në duar, duke mallkuar burrin shqiptar dhe ata që e përkrahin atë.

Reagimi i Zekës:

Taliban ne zemer, ne mendje dhe ne shpirte. Shume burreca shqipfoles, moralin, trimerine, ndyresine, i masin te grate dhe femijet. A vritet bre nje nene me beben dy muajeshe ne duare? Zoti i vrafte, edhe ate, edhe ata qe e perkrahin ate!!!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...