Paralajmërohet Albin Kurti, e thotë njeriu i liderit të VV-së: “Isa do t’na tradhtojë, jam i bindur”

Aktuale

Paralajmërohet Albin Kurti, e thotë njeriu i liderit të VV-së: “Isa do t’na tradhtojë, jam i bindur”

Nga: N.H Më: 19 gusht 2019 Në ora: 16:59
Albin Kurti dhe Isa Mustafa

Hysen Durmishi, anëtar i Lëvizjes Vetëvendosjes, ka reaguar me nervozë pas koalicionit parazgjedhor të lidhur mes AAK-së dhe ish-kolegëve të tij partiakë, tani në PSD.

Ai përmes një postimi në Facebook, shkruan se është i bindur që lideri i LDK-së, Isa Mustafa, nuk do të bëjë koalicion me VV-në.

Ja shkrimi i tij:

Që Isa do të tradhëtojë unë jam i bindur. Për dallim nga Albini, i cili duket se ka dilema a do ta tradhëtojë Isa. Por ka ardhur koha që Isa ta tradhëtojë edhe vetveten e të bëhet bashkë me vv.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat