Ja si e quan profesor Maxharraj koalicionin mes AAK-së dhe PSD-së - Bota Sot
Ja si e quan profesor Maxharraj koalicionin mes AAK-së dhe PSD-së

Aktuale

Ja si e quan profesor Maxharraj koalicionin mes AAK-së dhe PSD-së

Nga: A.SH Më: 19 gusht 2019 Në ora: 17:30
Shpend Ahmeti dhe Ramush Haradinaj

Profesori, Binak Maxharraj, ka komentuar koalicionin AAK-PSD, duke thënë se si tu hapët dera hajdutëve, rebeleve, të arratisurëve, të cilët nuk i do askush në botë.

“Ramush Haradinaj ia vuri një njollë te keqe vehtes dhe partisë, shkruan Maxharraj në Facebook.

Postimi në Facebook:

KOALICIONI MIDISË AAK DHE PSD PUNË HAJDUTESH.

Shumë qesharake ky Ramush Hrajdinaj ka luajtur mençë.

Po si tu hapët dera hajduteve,rebeleve,te arratisurve.Dihet se rebelet nuk i don askush ne botë.Më këtë koalicion Ramush Hrajdinaj ia vuri një njollë te keqe vehtes dhe partisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...