Tahiri: Qytetarët janë lodh me fjalë boshe tash 20 vjet, duan fakte - Bota Sot
Tahiri: Qytetarët janë lodh me fjalë boshe tash 20 vjet, duan fakte

Aktuale

Tahiri: Qytetarët janë lodh me fjalë boshe tash 20 vjet, duan fakte

Nga: A.SH Më: 19 gusht 2019 Në ora: 18:02
Edita Tahiri

Ish-negoaciatoja për bisedime Kosovë-Serbi, Edita Tahiri përmes një postimi në Facebook ka thënë se, koalicionet parazgjedhore po na folin për luftën kundër korrupsionit, por nuk po thonë se të akuzuarit për korrupsion dhe ata që janë nën hetime nuk do të lejohen të kandidohen për zgjedhje.

“Nisen koalicionet parazgjedhore me plot goje per luften kunder korrupsionit. Por nuk u tha se te akuzuarit per korrupsion dhe ata qe jane nen hetime nuk do te lejohen te kandidojne per zgjedhje. Qytetaret jane lodh me fjale boshe tash 20 vjet, duan fakte...”, ka shkruar Tahiri në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...