Armend Zemaj paralajmëron: Lidhja me qytetarin, është koalicioni më i fuqishëm - Bota Sot
Armend Zemaj paralajmëron: Lidhja me qytetarin, është koalicioni më i fuqishëm

Aktuale

Armend Zemaj paralajmëron: Lidhja me qytetarin, është koalicioni më i fuqishëm

Më: 19 gusht 2019 Në ora: 19:37
Armend Zemaj

Deputeti i LDK-së, Armend Zemaj, ka komentuar temën e koalicioneve të cilat po ndodhin në mes partive politike në vend, programet politike dhe pasiguria e parashtrimeve në këto koalicione, sipas Zemajt janë element i cili nuk përkon me realitetin, ku sipas tij çrrënjosja e krimit dhe korrupsionit në vend siguron prespektiven e mbarë për Kosoven europiane.

Statusi i plotë: 

Qytetarët e Kosovës janë të interesuar për ndryshime pozitive.Lidhja me qytetarin e Kosovës, në çrrënjosjen e krimit dhe korrupsionit në vend siguron prespektiven e mbarë për Kosoven europiane.. 

Ky është koalicioni më i fuqishëm.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat