Millaku “godet” PSD-në: Në konakun e AAK-së, s'ka shpëtim për ju që tradhtuat besimin e qytetarëve

Aktuale

Millaku “godet” PSD-në: Në konakun e AAK-së, s'ka shpëtim për ju që tradhtuat besimin e qytetarëve

Nga: A.SH Më: 19 gusht 2019 Në ora: 20:39
Drita Millaku

Deputetje e LVV-së, Drita Millaku, ka thënë se ka pasur dëshirë që PSD të hynë vetë në zgjedhje dhe ta shohin veten ku janë, mirëpo si duket këta e pane veten më herët se që menduan.

Postimi në Facebook:

Mashtrimi nuk zgjati më shumë se një vit. Shumë kam pasur dëshirë të hynë vetë në zgjedhje, këta të larguarit ta shohin veten ku janë. Po si duket këta e panë veten më herët se që menduan. Kot e keni, në konakun e AAK s'ka shpëtim për ju që tradhtuat besimin e qytetarëve.
Megjithatë, më vjen mirë që shumë aktivistë të mashtruar po rikthehen.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat