Në çka po aludon Ramush Haradinaj? Rexhep Selimi ka ‘knu’ para Prokurorisë në Hagë - Bota Sot
Në çka po aludon Ramush Haradinaj? Rexhep Selimi ka ‘knu’ para Prokurorisë në Hagë

Aktuale

Në çka po aludon Ramush Haradinaj? Rexhep Selimi ka ‘knu’ para Prokurorisë në Hagë

Më: 19 gusht 2019 Në ora: 21:32
Ramush Haradinaj

Dy krerët e partive që formuan koalicionin e parë parazgjedhorë, Shpend Ahmeti dhe Ramush Haradina, që të flasin rreth ngjarjeve të fundit. Kreu i AAK’së dhe njëkohësisht kryeministër në dorëheqje, Ramush Haradinaj, ka thënë se Rexhep Selimi ka këndu.

“Rexhep Selimi ka këndu para prokurorisë, këtë e ka bë edhe Rrustem Mustafa. Ska kurgjë të keqe kjo”, ka thënë kryeministri në dorëheqje.

Derisa këtë nuk e ka bërë Haradinaj.

“Unë përdallim nga këta kam bërë tjetër zgjedhje, jam mbrojtur në heshtje”/Express

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat