Ahmeti: Nuk më kanë lejuar të shkoja në varrin e Ibrahim Rugovës - Bota Sot
Ahmeti: Nuk më kanë lejuar të shkoja në varrin e Ibrahim Rugovës

Aktuale

Ahmeti: Nuk më kanë lejuar të shkoja në varrin e Ibrahim Rugovës

Më: 19 gusht 2019 Në ora: 22:08
Shpend Ahmeti

Ahmeti ka treguar për kohën e tij sa ishte në Lëvizjen Vetëvendosje ku tha se anëtarë të atij subjekti nuk e kishin lejuar të shkonin tek varri i Ibrahim Rugovës.

“Doja të shkoja në varrin e Ibrahim Rugovës pasi që më takonte si kryetar i Prishtinës”, tha Ahmeti.

“Por ata nuk më lejuan”

“Kur vinë ata në emision ju tregojnë çka më kanë thënë. Pyetni ata Albinin dhe të tjerët, çka më kanë thënë kur unë si kryetar i kryeqytetit do të shkoja në varrin e Ibrahim Rugovës”./Express

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat