Pas taksës, Shala pret ministrin e Maqedonisë

Aktuale

Pas taksës, Shala pret ministrin e Maqedonisë

Nga: H.O. Më: 20 gusht 2019 Në ora: 06:14
Endrit Shala

Pasi i vendosi taksën, Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala pret në takim ministrinë e ekonomisë nga Maqedonia e Veriut, Kreshnik Bekteshi.

Takimi do të zhvillohet në orën 09.30, në selinë e MTI-së./BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat