Zv/ministri i PDK-së, Haradinajt: Mirë që paskan këndu Selimi e Mustafa, s’kanë qajt si ti

Aktuale

Zv/ministri i PDK-së, Haradinajt: Mirë që paskan këndu Selimi e Mustafa, s’kanë qajt si ti

Më: 20 gusht 2019 Në ora: 11:15
Ramush Haradinaj, Gani Koci

Zëvendësministri i Zhvillimit Ekonomik nga rradhët e PDK-së, Gani Koci i është kundërpërgjigjur kryeministrit në detyrë, Ramush Haradinaj për deklaratën e mbrëmshme për Rrustëm Mustafën e Rexhep Selimin.

Haradinaj kishte thënë se përderisa ai është mbrojtur në heshtje, Mustafa e Rexhepi kanë kënduar në Hagë.

E, Koci përmes një postimi në Facebook ka thënë se Selimi e Mustafa, kanë kënduar, mirëpo mirë që s’kanë qajtur si Haradinajt.

“Mirë që paskan kënduar, e nuk kanë qajtë si ti……!
Pate deklaruar se po shkon me mbrojtë Kosovën dhe ke heshtë…!”, ka shkruajtur ai në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat