Tomë Gashi aderon në Vetëvendosje

Aktuale

Tomë Gashi aderon në Vetëvendosje

Nga: D.RR Më: 20 gusht 2019 Në ora: 15:22
Tomë Gashi

Avokati i njohur Tomë Gashi, duke uruar anëtarësimin në Lëvizjen Vetëvendosje të Haki Abazit ka paralajmëruar se së shpejti edhe ai do të jetë pjesë e kësaj partie politike, shkruan “Bota sot”.

“ Bravo Zotni Haki së shpejti do të jemi bashkë” ka shkruar Gashi në foton e publikuar nga Albin Kurti.

Ky mund të jetë përforcimi i tretë i radhës i Vetëvendosjes, pas Shpejtim Bulliqit dhe Haki Abazit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat