Profesori Bytyqi tregon se cili koalicion mund ta mundë të keqen në Kosovë - Bota Sot
Profesori Bytyqi tregon se cili koalicion mund ta mundë të keqen në Kosovë

Aktuale

Profesori Bytyqi tregon se cili koalicion mund ta mundë të keqen në Kosovë

Nga: A.SH Më: 20 gusht 2019 Në ora: 15:33
Enver Bytyqi

Profesori ndërkombëtar, Enver Bytyqi, përmes një postimi në Facebook, ka shkruar se vetëm koalicion midis LDK-VV-AAK mund ta mundë të keqen në Kosovë.

Postimi në Facebook:

Vetëm një koalicion midis LDK-VV-AAK mund ta mundë të keqen në Kosovë dhe t'i sjellë asaj shtetësinë e plotë dhe prosperitet!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat