Astrit Haraqija ka disa fjalë për Isa Mustafën, Haki Abazin dhe Tomë Gashin: “Pshtoj” Kosova… - Bota Sot
Astrit Haraqija ka disa fjalë për Isa Mustafën, Haki Abazin dhe Tomë Gashin: “Pshtoj” Kosova…

Aktuale

Astrit Haraqija ka disa fjalë për Isa Mustafën, Haki Abazin dhe Tomë Gashin: “Pshtoj” Kosova…

Nga: N.H Më: 20 gusht 2019 Në ora: 16:47
Astrit Haraqija

Ish-ministri i Kulturës nga radhët e LDK-së, Astrit Haraqija, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në Facebook ka komentuar aderimet e dy personave në Lëvizjen Vetëvendosje.

Haraqija thotë se, “shoku Haki paska hequr maskën, edhe baci Tomë paska lëne avokatin”, duke aluduar në aderimin e analistit Haki Abazit në Vetëvendosje dhe paralajmërimin e avokatit Tomë Gashi për tu anëtarësuar në këtë parti.

Ja shkrimi i tij:

“Pshtoj Kosova
Bartës shoku Isa,
+ shoku Haki paska hequr masken,
edhe baci Tomë paska lëne avokatin….”, ka shkruar ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...