Shala tregon se çfarë u fol në takimin Limaj-Mustafa - Bota Sot
Shala tregon se çfarë u fol në takimin Limaj-Mustafa

Aktuale

Shala tregon se çfarë u fol në takimin Limaj-Mustafa

Më: 21 gusht 2019 Në ora: 00:37
Pamje nga takimi

Ministri në largim i Tregtisë, Endrit Shala, është i ftuar sonte në emisionin DPT te Fidani në T7.

Shala ndër të tjera në këtë takim ka folur edhe për takimin mes Isa Mustafës dhe Fatmir Limajt.

Ai ka mohuar se është arritur një marrëveshje e fshehtë mes këtyre dy subjekteve nga ky takim.

“Nuk kemi marrëveshje të fshehtë me Isa Mustafën”, ka thënë Shala.

“Është diskutu për zhvillimet aktuale politike në vend, është diskutu për zgjedhjet që secili subjekti të japë kontributin dhe që i gjithë procesi zgjedhor të kalojë në mënyrën e duhur.”

“Nuk asnjë shancë që të kemi një koalicion parazgjedhor me LDK’në”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...